Kundelek Na Biegunie
Kundelek Na Biegunie

Gdzie i o czym?

Gdzie można poczytać o naszych przygodach? Nie chcemy się dublować, dlatego w każde miejsce trafiać będą inne treści. Zobacz co dla Ciebie będzie interesujące i zaobserwuj nas tam. 

Przestrzeń online to dla nas nowość w której próbujemy się odnaleźć. Kundelek Na Biegunie oficjalnie zaczął istnieć 6 maja 2017 roku - wtedy dodałem na Instagramie pierwszy wpis i zaczęła się ta przygoda.

Instagram

To miejsce gdzie dzielimy się relacją z tego, co fajnego dzieje się u nas w danym dniu, wrzucamy najlepsze zdjęcia i opowiadamy historię - taką jaka jest, prywatną i ze wszystkimi wzlotami i upadkami.

Przeprowadzka do Szwecji, początek nowego życia, studia i praca w nowym kraju, podróże i pierwsze przyjaźnie. Zdecydowanie miejsce gdzie czujemy się najlepiej :)

Facebook

Przede wszystkim znajdą się tam informacje o nowych filmikach, postach, konkursach - czyli taki najważniejszy update z tego co tworzymy o psiakach, dla psiaków i o Skandynawii.

To też miejsce na obszerniejsze relacje foto z wypraw i wrzucane od czasu do czasu anegdoty z życia pod Kołem Podbiegunowym. No i najszybsza forma kontaktu z nami - śmiało pisz!

Bloglovin.png

Bloglovin'

Czyli taka przeglądarka wpisów blogowych. A że strona www to nasze miejsce dla płynących słów i reprezentujących je często zdjęć, najbardziej nasze miejsce w sieci, to szkoda by było gdybyście przeoczyli tą najważniejszą dla nas 'twórczość'. Tu będzie przepięknie, obiecujemy!

Dodaj do zakładek, ustaw jako stronę startową albo jeśli korzystasz z Bloglovin to poniżej link:

 

Taki fejm, że szok! byliśmy w:

 

Bocca w telewizji! To było zabawne spotkanie, bo psiak ani przez moment nie chciał siedzieć spokojnie ;)

 
 Processed with VSCO with oak1 preset

National Geographic Polska

Artykuł "Podróż z psem za granicę - przewodnik krok po kroku"

 

Docenili nas:

Marcin Dorociński - w poście na swoim profilu na Facebook'u:

Ta historia i akcja złapała mnie za serce! 

(...) Kundelek Na Biegunie jest projektem, który ma pokazać, że poważne zmiany w życiu - jak przeprowadzka do innego państwa - nie muszą kończyć się dla psów powrotem do schroniska lub przywiązaniem do drzewa w lesie. To bardzo ważny projekt, szczególnie teraz - w okresie wakacyjnym, kiedy tak wiele zwierząt przeżywa swoją największą tragedię. (...)

Trzymam kciuki!

Ambasada Szwecji w Polsce - promując naszą stronę w Dniu Kundelka:

Z tej okazji polecamy Wam profil i blog Kundelek Na Biegunie, poświęcony perypetiom psiaka Bocci i jego opiekunów Agi i Konrada po przeprowadzce do szwedzkiego Skellefteå. Miłej lektury!

Zafikowana - w 15 inspirujących portali skandynawskich:

Kundelek na Biegunie – za tą stroną stoi Konrad, Agnieszka i ich pies Bocca. W te wakacje wyprowadzili się do Szwecji i mieszkają w Skellefteå, ponieważ Konrad podjął studia na tamtejszej uczelni. Na swojej stronie pokazują realia mieszkania w Laponii. Choć jeszcze nie mieli do czynienia z tamtejszą zimą, jestem pewna, że będą zdawać relacje z tego, jak przetrwać te chwile daleko na Północy. Wielbiciele czworonogów też odnajdą się na ich social mediach, ponieważ jest to dla nich bardzo ważny temat i poświęcają na to bardzo dużo miejsca na swoich stronach. Jest również kanał Kundelka na Youtube z cudownymi ujęciami Agi.

Szwecjoblog - w poście na Facebooku:

Komuś z Was marzyło się kiedyś mieszkanie w domku na drzewie? A w niezwykłym, designerskim domku? Zobaczcie, jakie niesamowite miejsce odwiedził Kundelek Na Biegunie!

Life Managerka - 

Swedish Princesses - w Księżniczka Viktoria odwiedza kolejną prowincję:

Po południu Następczyni Tronu była już w rezerwacie w Skellefteå, który jest największym obszarem sportowo-rekreacyjnym w regionie. Na miejscu byli również Agnieszka i Konrad z bloga Kundelek na Biegunie, którzy mieszkają w Laponii.

No i zaczęło się - podjechał bus. Wysiadła, nie... wyskoczyła z niego uśmiechnięta dziewczyna która zaraz zabrała się do witania ze wszystkimi. Uśmiech i cierpliwość. Podeszła też do miejsca gdzie my staliśmy i wymieniliśmy ze sobą jakże szwedzkie 'hej' ;)

A potem, potem po prostu spacerowaliśmy po lesie. Jakie to było zwykłe. Jakie ładne.

Pełną relację możecie przeczytać na Ich blogu, tutaj - KLIK. Serdecznie polecam!

Kreatywnie z psem - w Psie blogi które czytam:

To stosunkowo nowy blog, poświęcony Konradowi, Agnieszce i Bocce. 

Konrad, Aga i Bocca. Stado które zechciało się wyrwać z Poznania i zamieszkać daleko na Północy, gdzie zima 'is always coming'.

Mimo że dopiero zaczynają swoją przygodę z przestrzenią online i jeszcze próbują się w niej odnaleźć, to odkąd natknęłam się na tą stronę, z chęcią czytam każdy nowy wpis. Wygląd bloga trochę inny, niż wszystkie i piękne zdjęcia tworzą naprawdę przytulny, domowy klimat :)