PsilajfKonrad Boeske

#PsiSukces - niech chwalenie psa wejdzie w nawyk!

PsilajfKonrad Boeske
#PsiSukces - niech chwalenie psa wejdzie w nawyk!

Adoptowaliśmy Boccę ze schroniska. Bardzo długo trwało na początku dotarcie do niej, przebicie się przez ten jej mur rozproszenia i dezorientacji. Ale w końcu - zaczęła się skupiać, zaczęła współpracować, słuchać i rozumieć.

Jest naszym wielkim powodem do dumy, podobnie jak każdy psiak jest powodem do dumy swojego opiekuna.

Najbardziej chcielibyśmy, żeby chciała powiedzieć to samo o nas. Czasem się zastanawiamy - co nam by powiedziałą, gdyby mogła mówić?

Powyżej trzy inspiracje konkursowe przygotowane przez Boccę :)


#PsiSukces - był to konkurs zorganizowany na Instagramie przez Kundelka Na Biegunie i Warsaw Dog. Po to, by chwalić psiaki i ich dobre zachowania, by cieszyć się wspólną pracą i jej efektami, wzruszać i uśmiechać. 

I powiem Wam - wyszło lepiej niż myśleliśmy! Zaskoczyliście nas... a właściwie to Wasze psiaki nas naskoczyły! Swoimi dzielnymi sercami, ufnymi oczami i poczuciem humoru! Tworzycie wspaniałe teamy!


Zwycięskie zdjęcie i bon na zakupy w sklepie Warsaw Dog na 100 zł - ashialuk z Abi:

 

Uzasadnienie: ocenialiśmy pomysłowość, kreatywność i poczucie estetyki - tutaj mamy bardzo zgrabną kompozycję z psiakiem, rowerem i kartką oraz wielki sukces, który musiał wnieść wiele do jakości wspólnych codziennych spacerów! Brawo :)


II miejsce, którego miało nie być, ale... no cóż, za fajne zdjęcia zgłosiliście :) Bon na zakupy w sklepie Warsaw Dog o wartości 50 zł dla kasiabonislawska i Tigra:

Uzasadnienie: za opanowanie zazdrości i łapczywości psiaka - to znaczy, że musi się czuć bardzo dowartościowany i jest mądrze prowadzony. Duża rzecz! A do tego przyjmuje i akceptuje inne zwierzęta na swoje terytorium :)

 


Nagroda publiczności za największą ilość serduszek pod zdjęciem konkursowym - _kundelek_sati_ z Indi i Sati:

Uzasadnienie: nic dziwnego, że Wam się podobał ten #PsiSukces, to po prostu budzi szacun!


Nagrody dodatkowe od Warsaw Dog:

- piesekmanu za ładne zgłoszenie i fajną historię :)

- shelty_cody za opanowanie, sztukę prezencji i dostojność w dążeniu do sukcesu!

- elizaartworld za pracę z psem, cierpliwość i postępy psiaka. To fajne. Małe rzeczy, ale z takich buduje się wielkie osiągnięcia :)

A teraz nagrody dodatkowe od nas, prosto z Laponii. Szwedzki przysmak dla psiaka i kartka spod Koła Podbiegunowego - jako zachęta do poszukiwania dalszych sukcesów! :)

- mori_reads - za merytorycznie ciekawe zgłoszenia, szczególnie jeden sukces przykuwa uwagę -  ‘Schudłam!’. Taki prosty, a niedoceniany. Bardzo do mnie przemawia.

- anilora.k.lusek - za każdym razem jak czytam to śmieję się na nowo :) + za poczucie humoru

- collie_blog - to skradło moje serce, kiedy pies traci przez chorobę z dnia na dzień wolność poruszania, to psie serce musi pękać na pół. Człowieka też, kiedy na to patrzy. Sprawić, żeby pies zrozumiał że wizyty u weterynarza są dla jego dobra i że musi spokojnie leżeć w domu… wielki sukces zgranego teamu

- doggos._.yin.yang - to ważne! mam wrażenie że to ważne szczególnie w Polsce i szczególnie na osiedlach. zbyt dużo psów choruje przez pożarte śmieci i trutki

 

- przytuliaczepna - bardzo wzruszająco :) i bardzo prawdziwie, szczerze, normalnie - tak jak to w życiu bywa

 

 

A oto przegląd wszystkich zdjęć konkursowych. Enjoy & have fun <3 


Byłoby cudownie, gdyby ten hashtag #PsiSukces tak po prostu wszedł nam w krew, wiecie? Żebyśmy te pozytywne małe i duże sukcesy zauważali, gloryfikowali i obwieszczali całemu światu!

Pamiętajcie, że tak jak za każdym #PsimSukcesem stoi człowiek - opiekun, tak za naszymi ludzkimi sukcesami stoi często jakiś mały kundelek który podnosi nas na duchu kiedy wydaje się, że życie nie ma już sensu. I wyciąga nas na spacer. I trąca mokrym nosem.

 

A może #PsiSukces największy tkwi w tym, że tak niepostrzegalnie psy stały się naszym remedium na całe zło? :)