Kundelek Na Biegunie
Kundelek Na Biegunie

REGULAMIN LICYTACJI "PUSTA CHATA DLA ZWIERZAKA"

Instrukcja zostania dawcą

 1. Sprzątasz dom. Znajdujesz coś, co już Ci się nie przyda.
 2. Robisz zdjęcie / kilka zdjęć przedmiotu.
 3. Tworzysz krótki opis przedmiotu - jaki rozmiar / jaki stan zużycia / itd.
 4. Wybierasz fundację na której konto przelane zostaną pieniądze.
 5. Ustalasz cenę wyjściową.
 6. Ustalasz kto pokrywa koszty wysyłki (Ty czy kupujący?) Ile to będzie kosztować (w granicach PL, przesyłki zagraniczne będziemy wyceniać w razie potrzeby).
 7. Przesyłasz wszystkie informacje i zdjęcia w wiadomości na instagramowe konto @pusta_chata_dla_zwierzaka
 8. Obserwujesz licytację i czekasz na potwierdzenie przelewu.
 9. Wysyłasz paczkę.

Zasady

 1. Darczyńcy oddają na licytacje fanty lub usługi. Proszę o przekazywanie przedmiotów nowych i używanych, ale w dobrym stanie. Wspaniałym darem serca byłoby wystawienie w formie licytacji usługi typu upiekę ciasto, umyje okna, udzielę korepetycji i cokolwiek uda się wymyślić, wycenić i zrealizować. Jest szansa, że znajdą się odbiorcy z okolicy. Każdy z Was może pomóc oddając coś, czego już nie potrzebuje, a co mogłoby zainteresować kogoś innego, jednocześnie wspierając tym samym fundację, organizację lub konkretnego podopiecznego tych organizacji.
 2. Administratorami są Agnieszka i Konrad z profilu @kundelek.na.biegunie
 3. Po zakończeniu licytacji administrator konta kontaktuje się z osobą wygrywającą, prosząc o wykonanie przelewu. Przelewy wykonywane są tylko i wyłącznie na konta fundacyjne, nigdy prywatne!!! Następnie należy przesłać potwierdzenie przelewu dla administratora, oraz dane do wysyłki fanta. Następnie administrator kontaktuje się z darczyńcą prosząc o wysyłkę fanta. Bardzo prosimy również informować administratora o tym, że fant już dotarł. Prosimy pamiętać o tym, że jeżeli administrator nie ma w znajomych kogoś z kim się kontaktuje to wiadomość najczęściej znajduje się w folderze INNE.
 4. Czekamy 5 dni na potwierdzenie przelewu. Po tym czasie fant będzie ponownie wystawiony na licytację.
 5. Licytacja każdego fanta trwać będzie przez tydzień (do północy 7 dnia).
 6. Fanty wrzucane będą w miarę ich pojawiania się codziennie, ale tylko jeden dziennie.

Małe PS.

Zaproście znajomych.

I nie bójcie się wybierać fantów na licytację. Nawet jeśli nikt nie zalicytuje - to co z tego? Próbowaliście. Widocznie nie ten czas, nie ten moment, ale odruch serca piękny!

A jak ktoś oszuka i nie wyśle paczki, to dostanie bana na Instagramie, tak wielkiego, że się nie pozbiera. Google będzie pokazywał jego zdjęcia z dzieciństwa na głównej a kubki smakowe przestaną działać i całe jedzenie stanie się NIJAKIE... O tak.